Fotografia ślubna

Oferujamy zdjęcia z:

  • reportażu ślubnego, który realizujemy począwszy od przygotowań Panny Młodej, poprzez ceremonię ślubu, aż po zabawę weselną do godziny 00:30 i otrzymujemy 250-300 gotowych fotografii wybranych i obrobionych zdjęć.
  • pleneru poślubny – preferujemy wykonanie tej sesji w dniu innym niż ślub z uwagi na brak ograniczeń czasowych, ale także jesteśmy w stanie zrobić to w dniu ślubu.

Produktem finalnym jest album ze zdjęciami lub fotoksiążka.

Nasze fotoksiążki są najwyższej jakości, każdy album tworzymy z dbałością o najdrobniejsze detale, projektujemy indywidualnie uwzględniając życzenia Państwa.

Co proponujemy

Reportaż realizujemy z zachowaniem dystansu i taktu, tak aby nie zakłócać uroczystości ale starając się jednocześnie zajrzeć okiem aparatu w emocje uczestników i dochowując archiwalnej staranności w dokumentowaniu faktów.

 

Na zdjęciach plenerowych rozwijamy wodze fantazji akceptując podpowiedzi Pary Młodej i proponując ciekawe ujęcia i orginalne miejsca, pokazując przy tym uczucia, urodę, oryginalność i piękno.

Zdjęcia studyjne

Wysublimowany portret najlepiej tworzyć w atmosferze intymności jaką daje studio fotograficzne. Przestrzeń studia chroniąca przed spojrzeniami innych pozwala Młodym wyzwolić większą swobodę, daje szansę skupienia się na sobie i umożliwia realizację śmiałych pomysłów.

Fotograf ma tu do dyspozycji gamę środków operowania światłem dla uzyskania właściwego efektu.